24-річному жителю Путивля Віталію Біленькому потрібна термінова матеріальна допомога

Під час відпочинку на пляжі із 24-річним жителем Путивля Віталієм Біленьким стався нещасний випадок – хлопець зламав шийні хребці, і нині прикований до лікарняного ліжка. Небайдужих людей просять допомогти у зборі коштів на лікування та реабілітацію.

«Всех неравнодушных просим помочь, пожалуйста!!! 21.06.2019 случился несчастный случай на пляже,в следствии чего молодой парень Беленький Виталий Андреевич (24 года) сломал один из шейных позвонков и пока что прикован к больничной постели. Многие его знают как отличного человека и многих он не раз выручал. Поэтому давайте не оставаться в стороне и поможем ему скорее встать на ноги. Деньги требуются на лечение, лекарства и дальнейшую реабилитацию.

Номер карты ПриватБанка брата Виталика – 5168 7555 2719 1023 Номера телефонов 0664535864 – Игорь (брат), 0668204184 – невестка», написала у Фейсбуці Ірина Потапенко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.