Повідомлено про замінуванння будівлі Сумської обласної державної адміністрації…

Сьогодні вранці, 23 липня 2019 року, до поліції звернувся працівник міської ради з заявою про те, що на електронну пошту організації надійшов лист з повідомленням про замінування приміщення.

Посадовець уточнив, що повідомлення надійшло вчора, 22 липня 2019 року, о 18 годині, а виявив він його сьогодні вранці.

Враховуючи потенційну небезпеку, яку становлять такі повідомлення, на місце події негайно вирушили працівники поліції: слідчо-оперативна група, кінологи та вибухотехніки.

Персонал міськради терміново евакуювали, приміщення обстежили.

Жодного вибухонебезпечного предмету чи вибухівки правоохоронці не знайшли.

Працівники поліції попереджають: подібні жарти із замінуванням тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Покаранням може стати позбавлення волі на строк від двох до шести років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.