Прибирання у Ромнах…

Другу суботу теж присвятили прибиранню парку ім. Т. Шевченка. Команда Громадсько організації «Серця кіборгів» м.Ромни» приєдналася до толоки, яку ініціювала Роменська міська рада.

«Кіборги» працювали з сокирами, а дівчата зносили гілки, які вивозила техніка.

Парк сьогодні став більше схожим на справжній парк - посвітлішав. Щоправда, є ще зони, які треба визволити від порослі.

Хоч і було багато людей, та зробити все виявилося не під силу. Тому прошу тих, хто не був на жодному суботнику, але критикує, що мало робиться, таки долучитися.

І не обов'язково чекати поки хтось організує...

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала Наталія Лаврик.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.