Після сильної зливи загублені номерні знаки…

До уваги водіїв транспортних засобів – на вас чекають ваші ж номерні знаки!

Вказані номери перебувають у черговій частині Управління патрульної поліції в Сумській області за адресою: м. Суми, вулиця Білопільський шлях, 18/1.

З собою слід мати документ, котрий підтвердить, що державний номерний знак належить саме вам, повідомляє Патрульна поліція Сумської області.

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, 16 липня 2019 року сильні дощі пройшли на Сумщині...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.