На Роменщині поліція розшукує молоду жінку з малолітньою дитиною…

Встановлено, що 14 липня 2019 року 28-річна Аліна Головченко разом з дворічною донькою Вікторією поїхала до сусіднього села, після чого зв'язок з нею обірвався. Наразі, поліція та рідні жінки ведуть активні пошуки та звертається за допомогою до небайдужих громадян.

Розшукувана – проживає з родиною в с. Артюхівка Роменського району.

На вигляд жінці 23-26 років, середньої статури, зріст 165 см, волосся коротке, каштанового кольору.

Особливі прикмети: на правій нозі є шрам у вигляді подряпини.

На момент зникнення була одягнена в лосини чорного кольору зі сірими смужками по боках, мокасини, чорно-білу туніку. В руках дитини був трьохколісний велосипед рожевого кольору.

Поліція звертається до всіх громадян, яким відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку та дитини, повідомити до Роменського відділу поліції, або за телефонами: 098-554-10-01, (05448)5-26-62, «102», звертається Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.