Град наробив великої біди…

Про шкоду, якої завдали опади, повідомили в Шосткинській районній державній адміністрації.

25 травня 2019 року від сильного дощу і граду за оперативними розрахунками постраждало близько 1860 га посівів.

Основний «удар» стихії припав на поля, які належать сільгосппідприємствам «Нива», «Контакт Плюс», УГАК, розташовані на території Воронезької селищної та Миронівської сільської рад.

За попередніми даними, 150 га кукурудзи знищено повністю і підлягають списанню, 320 га кукурудзи і соняшнику планують пересіяти просом. На території селища Воронежа великі збитки були нанесені стихією особистим господарствам населення.

За свідченням очевидців, град був великим і тривалим. Сильно постраждали дерева, а також городні культури, повідомив сайт http://shostka.info/

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.