Погода на Сумщині з 13 по 19 травня 2019 року: сонячно…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 6 по 12 травня 2019 року – з його початку та в середині – температура повітря вдень зростала до пдюс 19-23 градусів, а вночі – до 10-13 градусів тепла.

Під кінець тижня вона і вночі, й удень спала на кілька градусів.

Випали опади, які в деяких районах області наробили ще й деякої біди…

Наступного тижня опадів не очікується.

Натомість буде сончно протягом майже всього періоду.

Спеки ще не настане. Однак температура повітря не опускатиметься нижче плюс 20 градусів удень, а вночі складатиме 12-16 градусів тепла.

Сильних вітрів не передбачається, хоча в окремі години вони сягатимуть 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.