На Сумщині буревій у деяких районах натворив лиха…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, повідомляв, що нинішнього тижня випадатимуть опади…

Як напередодні проінформував Сумський обласний центр з гідрометеорології, 7 травня 2019 року на Сумщині очікувалися гроза, місцями по області град та пориви вітру 15-20 м/с.

Зокрема, у Кролевці пролив сильний дощ з грозою.

Він супроводжувався сильнимим вітру, який зламав каштан у центрі міста, поблизу Кролевецького ринку, повідомив сайт 05453.com.ua

Дякувати Богові, обійшлося без людських жертв…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.