Гроза на підході…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА, в кінці тижня можливі опади…

Зокрема, у суботу, 04 травня 2019 року, в області очікується погіршення погодних умов: вночі невеликий короткочасний дощ, місцями з громом, а вдень – короткочасний дощ із грозою.

Про це повідомив Юрій Літвінов, завідувач сектором Сумського гідрометцентру.

Під час грози по області можливі шквали. Температура вночі становитиме 9-14 градусів тепла, вдень 16-21 градус вище нуля.

У неділю, 05 травня 2019 року, опади припиняться, а температура повітря підвищиться: вдень від 18 до 23 градусів тепла…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.