Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Чоловік був не тільки нетверезим, а ще й мав при собі речовину схожу на канабіс…

Патрулюючи вулицю Героїв Крут, що в Сумах, екіпаж патрульних роти тактико-оперативного реагування (ТОР) виявив громадянина, котрий перебував у громадському місці в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Спілкуючись з охоронцями порядку, 36-річний чоловік нервував та плутався в показах. Під час проведення поверхневої перевірки інспектори виявили в нього поліетиленовий згорток із речовиною рослинного походження, схожою на канабіс.

Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції та склали на чоловіка адміністративні матеріали за ст. 178 (поява в п’яному вигляді в громадських місцях) КУпАП.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.