Батьки будьте уважними: бережіть своїх дітей від небезпечних соцмереж в Інтернеті!

Прокуратура звертається до батьків: бережіть своїх дітей від небезпечних соцмереж...

Правоохоронні органи не припиняють боротьбу із так званими «групами смерті» у соціальних мережах, метою яких є доведення неповнолітніх до самогубства, повідомляє Глухівський відділ Шосткинського місцевої прокуратури. Однак мають місце жахливі випадки.

У березні 2019 року учениця 6-го класу для того, щоб донести до користувачів мобільного додатка «Кріпіпаста Amino», яким вона користувалася майже півроку, свої враження від чогось небезпечного і страшного, лезом на руці нанесла напис.

Зазначений мобільний додаток та аналогічні інші («Страшні історії-страшилки», «Хоррор Клікер», «Хоррор боси», «Двері жахів» і т.п.) містять розповіді-жахи, чати, різноманітні конкурси та вікторини. Більшість зазначених сайтів мають вікове обмеження, однак дорослі повинні контролювати своїх дітей з метою запобігання виникнення нещасних випадків.

Батьки, будьте уважні! Контролюйте використання Інтернету своїми дітьми.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.