Через станцію Путивль, що в місті Буринь, на великодні свята можливо курсуватиме додатковий потяг…

Відразу відзначимо, що «Укрзалізниця» відкрила голосування, куди у першу чергу варто призначити додаткові поїзди на великодні свята.

Посилання на форму для голосування опубліковане на офіційній сторінці у Facebook.

Користувачам пропонують обрати кращий з восьми варіантів: Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса, Харків, Костянтинівка, Лисичанськ, Польща. Також є графа «Інше», куди кожен бажаючий може вписати свій варіант.

Завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко закликав жителів Сумської області проголосувати за додатковий потяг з Сумщини до західних міст України.

«Ми маємо потяг 45/46 Лисичанськ-Ужгород, який і у звичайні дні нормально завантажений. Наразі квитків із Сум, Бурині, Конотопа до Львова на 25-28 квітня система не показує і навряд чи покаже. Взимку УЗ вводила додатковий потяг 243 Суми-Ворохта, зараз, поки що, на нашій ділянці взагалі ніяких додаткових потягів немає. Давайте «попросимо» УЗ для Сумщини потяг до міст Західної України», — написав Дмитро Власенко у Facebook.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.