У Бурині запроваджується розподіл ТПВ

У місті Буринь комунальне підприємство «Буринь-теплосервіс» у тестовому режимі започатковує розподіл ТПВ (тверді побутові відходи – БіЖ).

Контейнери для збору пластикових пляшок встановлені на майданчиках на вулицях Лесі Українки та Новоселівській.

Гілки з дерев також відбираються від загального сміття та вивозяться на майданчик, де в подальшому буде перероблено на щепу для опалення дитячих садочків.

Про це на своїй сторінці в facebook повідомив Сергій Ананко.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.