Погода на Сумщині з 1 по 7 квітня 2019 року: квітень прийшов…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попереднього тижня температура повітря повністю буде «плюсовою» – від +1 до + 10 градусів.

Закінчення березня ознаменувалося теплою весняною погодою.

До середини тижня повітря прогрівалося до 2-7 градусів тепла.

У середині тижня випали невеличкі опади, а вночі – невеликі заморозки.

Сильних вітрів не було, хоча в деякі години пориви їх посилювалися до 10 м/с.

Сонячні дні змінювалися на хмарні з проясненням.

Початок другого весняного місяця – квітня – пройде в теплих днях: температура повітря вдень сягатиме більше 10 градусів тепла, а вночі опускатиметься до +1- +4 градусів.

Опади не випадатимуть.

А пориви вітру будуть помірними, і тільки в окремі періоди сила їх зростатиме до 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: центр міста Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.