Краснопільщина розбудовується…

Спільно з керівниками установ селищної ради зроблено аналіз виконання будівельних робіт на окремих об'єктах Краснопільської ОТГ:

-Проведення робіт по Краснопільській ЗОШ (капітальний ремонт спортивної та актової зали).

-Початок ремонтних робіт по Краснопільській СЛА (КП Центру первинної медико санітарної допомоги).

-Облаштування тренажерної зали ДЮСШ (на світлині).

Завдання на найближчий час розпочати будівельні роботи і на наступних об'ктах як центральної садиби, так і старостинських округах.

Розбудовуємо Краснопільщину разом!

Про це на своїй сторінці в facebook написав голова Краснопільської об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.