Буревій на Сумщині знеструмив 30 населених пунктів…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, буревій, який учора, 22 березня 2019 року, пронісся над Сумщиною, накоїв дуже багато лиха та біди…

Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, внаслідок ускладнення погодних умов (шквалистий вітер) через спрацювання системи захисту ліній електропередач залишаються знеструмленими 94 населених пункти у 6 областях.

Та найбільше від буревію постраждала Сумщина.

Окрім того, що тут вітер розкривав дахи на приміщеннях, виривав із землі дерева тощо, він ще й знеструмив і 30 населених пунктів.

Нині бригади обленерго відновлюють електроподачу в районах…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.