Допомога з Бурині доставлена до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини

Інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово розповідав про допомогу жителів Бурині Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини.

Сьогодні, 19 березня 2019 року, сюди з Бурині прибули продукти харчування та необхідні дитячі речі.

Ось що з цього приводу розповіла Марія Бондаренко, керівниця Буринського бюро правової допомоги.

–Відпустка маленька радість, але більша радість допомогти діткам, які перебувають у Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини.

Сьогодні я спільно з головою громадської організації «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ» Наталією Віноградовою відвезли речі та продукти харчування діткам, які перебувають у будинку дитини м. Суми. Дякуємо всім підприємцям м. Буринь, які допомогли зібрати нам продукти харчування, також велике спасибі Буринській районній раді на чолі з Євгенієм Рябоконем за підтримку, Лесі Рудневскій та її діткам Насті і Артему, також Клименко Олі за підтримку та допомогу цим діткам.

Нагадую, що Буринське бюро правової допомоги спільно з головою громадської організації «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ» Наталією Віноградовою проводять акцію «Подаруй дитині щасливу мить».

Усі, хто бажає допомогти діткам будинку дитини м. Суми, можуть звертатися до Буринського бюро правової допомоги, яке розташоване за адресою : м. Буринь, площа Першотравнева, 20 (приміщення Будинку ради).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.