Погода на Сумщині з 18 по 24 березня 2019 року: потепліє…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попередній тиждень був з помірним весняним теплом – від +1 до +5 градусів.

Тобто, утвердилася плюсова температура.

Хоча в окремі періоди невеликі «мінуси» нагадували про себе.

На початку та в кінці тижня у деякі години дули доволі сильні вітри – до 15-20 м/с.

Пройшов дощ...

Наступного тижня температура повітря повністю буде «плюсовою» – від +1 до + 10 градусів.

Дощ досить інтенсивний можливий у окремі години вівторка (19 березня 2019 року) та середи (20 березня 2019 року), далі - помірний.

Протягом тижня сонце вибиватиметься з-під хмар, і все більше пригріватиме землю.

Сила вітру буде помірною, хоча в окремі години, 22 та 23 березня 2019 року, й посилюватиметься до 15-20 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.