37 сесія Буринської районної ради, на якій повинна була вирішуватися доля Буринської ЦРЛ, так і не розпочала своєї роботи…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, на сьогодні, 6 березня 2019 року, на 10 годину була скликана 37 сесія Буринської районної ради.

Та сесія своєї роботи так і не почала.

На неї не з’явилися депутати фракції ВО «Батьківщина» та деякі інші…

Тобто, форум був відсутній.

Відзначимо, що основним питанням вносилося питання про створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка».

Отже, функіонування Буринської центральної районної лікарні, все ж таки може припинитися.

Утім, про це на своїх стоінках інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав уже неодноразово.

Сьогодні ж, щодо цього питання відбулася акція городян біля приміщення Буринської міської ради.

На сесію також прийшли містяни, щоб заставити працювати депутатів.

Але…

За попередньою інформацією наступну сесію планується провести 12 березня 2019 року.

Та дата її проведення поки що уточнюється.

Про неї БіЖ повідомить своїх читачів.

На світлині: будинок Ради, де не відбулася 37 сесія Буринської районної ради.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.