Уродженка Путивля призначена на посаду заступника міністра…

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження про призначення Вікторії Вороніної заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Вікторія Вікторівна Вороніна – народилася в Путивлы, до цього працювала керівником патронатної служби даного міністерства.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.