З Бурині передані необхіді речі до будинку дитини у місті Суми…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА за 18 лютого 2019 року надрукував статтю під назвою «У Бурині дітям дарують щасливу мить…».

У ній йшлася мова про те, що працівники Буринського бюро правової допомоги проводять акцію «Подаруй дитині щасливу мить»...

І вчора, 18 лютого 2019 року, вони спільно з головою громадської організації «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ» Наталією Кузнецовою-Виноградовою за участі працівників Буринської райдержадміністрації та всіх небайдужих людей, які приносили речі, підгузки та засоби гігієни, – все це передали в будинок малюка, що в місті Суми.

–Дивлячись на дитячі посмішки та щасливі обличчя, розумієш – воно того варте! – зауважила в екслюзивному інтерв'ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко. – Речі до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини передані… Нині дітки потребують нашої допомоги в придбанні ходунків, в продуктах харчування, але потрібно з нами уточнювати, які саме продукти чи речі потрібні… Хто бажає допомогти діткам, може звертатись до нас за адресою: місто Буринь, площа Першотравнева, 20 (приміщення адміністрації)…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.