Через негоду на Сумщині знеструмлено 82 населені пункти

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі Сумщина, 12 та 13 лютого 2019 року до Сумської області завітала негода…

У результаті негоди тимчасово знеструмлені 38 повітряних ліній 6-10 кВ. Це – 82 населені пункти. Аварійні відключення сталися в Середино-Будському (31 НП), Шосткинському (14 НП), Кролевецькому (21 НП), Конотопському (8 НП) та Ямпільському (8 НП) районах.

Фахівці ПАТ »Сумиобленерго» працюють над тим, щоб відновити електропостачання нашим споживачам. Над ліквідацією наслідків негоди працюють 37 аварійно-відновлювальних бригад.

Якщо ви стали свідком пожежі поблизу електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ »Сумиобленерго»: 0 800 300 247 (лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово) або ж 0542 659 659.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.