У Бурині тепер є оглядова карта міста

Відділом архітектури та містобудування апарату виконавчого комітету Буринської міської ради було розроблено оглядову довідково-інформаційну карту міста Буринь.

На карті зображено назви вулиць після їх перейменування, основні історико-культурні пам’ятки міста, об’єкти промисловості, сільського господарства, громадські установи та організації, заклади торгівлі та харчування.

Детальніше з картою можна ознайомитись на сайті міської ради в підрозділі «Карта міста» розділу «Місто Буринь», повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.