Погода на Сумщині з 4 по 10 лютого 2019 року: «плюси» поволі перейдуть у «мінуси»…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, починаючи з 30 січня 2019 року і до кінця нинішнього тижня панувала плюсова температура.

Опади періодами випадали у вигляді снігу та мокрого снігу.

Сильних поривів вітру не спостерігалося.

Сонце дуже зрідка виглядало з-під хмар.

Наступний тиждень ознаменується поступовим переходом плюсової температури до мінусової.

Це трапиться всередині тижня.

І до його кінця температура повітря складе від мінус 2 до мінус 4 градусів. Правда, інколи вона опускатиметься до мінус 10.

Сонце прагнутиме вибиватися з-під хмар, але це вдаватиметься йому дуже рідко.

Порадує вітер, який буде легеньким.

Дрібненькими, хоча й не частими гостями на Сумщині, будуть і опади. Та в середу, 06 лютого 2018 року, можливе посилення снігопаду.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди…

Світлина Віти Журби.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.