АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Ми воювали не за посадові крісла і гроші, а за наших дітей, за наші домівки, за наш прапор!»

Українці, це моє звернення і прохання до вас!

Дослухайтеся до своїх сердець, аналізуйте все, що вам намагаються внести в уші наші політикани.

Вони маніпулюють святою темою для нас – життями Героїв, які загинули за нашу країну.

Пам`ять про них має лишитися недоторканною.

Кажу прямо – маю на увазі всі політичні партії і кандидатів від них, які свій рейтинг хочуть підняти за рахунок інших.

І, до речі, не раз вже використовувала такий хід, обманюючи вас.

Сьогодні ж вони знову хочуть отримати кермо держави, паразитуючи на чужому подвигу, досягненні і жертовності. Для свого фону на сцену вони вивели Кіборгів, які боронили Донецький аеропорт і для українців стали прикладом незламності і мужності.

Та це не означає, що цим політичним «маски-шоу» під силу повторити хоча б половину того, що зробили ці хлопці для України.

Ще раз наголошую – там ми воювали не за посадові крісла і гроші, а за наших дітей, за наші домівки, за наш прапор!

І від цього не відступимо!

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.