У Ромнах встановлено всеукраїнський рекорд з масового купання дітей у хресній купелі...

Сьогодні, 19 січня 2019 року, в місті Ромни відбулося масове купання дітей у освяченій ополонці.

Свято Хрещення Госоднього (Водохреща) у місті відзначили масовим купанням дітей – вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини»(керівник Сергій Федина) і не тільки.

Упродовж години в річці Сула скупалися діти віком від 3 до 16 років із Сумщини та Чернігівщини.

Відзначимо, що переважно це були юні спортсмени, які займаються спортивними єдиноборствами. Кожен учасник цієї акції отримав відповідну медаль та пам’ятну чашку.

А у підсумку – встановлено рекорд України.

На заході побувала Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України.

Вона і вручила сертифікат Сергію Федині про те, що відтепер рекорд України – 218 дітей, які викупалися в ополонці.

А кожен учасник дійства отримав відповідну медаль та пам’ятну чашку.

До слова, до сьогоднішнього дня, 19 січня 2019 року, в Національному реєстрі рекордів України був рекорд тільки дорослого моржування, який був зареєстрований у 2016 році в Херсоні.

Тоді у Дніпрі протягом 4 годин скупалися 1017 осіб...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.