Помолімося й згадаймо Героїв-захисників Донецького аеропорту

За ініціативи громадської організації «СЕРЦЯ КІБОРГІВ» і особисто її голови АНАТОЛІЯ СВИРИДА (на світлині) у неділю, 20 січня 2019 року, о 12 годині у Михайлівському Золотоверхому Соборі міста Києва відбудеться панахида, приурочена до трагічної річниці за загиблими КІБОРГАМИ Донецького аеропорту та усіма загиблими учасниками бойових дій, які ціною свого життя відстоювали територіальну цілісність та свободу України.

Помолімося та вшануймо пам'ять всіх Героїв, які захистили цілісність України, і зберегли мир в державі...

І будемо завжди пам'ятати про героїчну оборону Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових.

Тривала вона 242 дні – з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

Загалом під час оборони Донецького аеропорту загинули або померли від поранень понад 100 військовослужбовців та добровольців.

Слава Україні!

Слава Героям!

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.