Зі Старим Новим роком, дорогі жителі Сумщини!

Ось і настало ще одне дивовижне свято – Старий Новий рік.

І у нас з’явився ще один шанс згадати про те, що не встигли пригадати у Новий 2019 рік.

Є ще одна можливість привітати рідних, близьких і дорогих людей.

І піднявши келихи, побажати один одному здоров’я, щастя, благополуччя та удачі.

І ще раз спалахнуть вогні на ялинці, а в кожному серці загориться вогник надії на добре та мирне життя, і виконання найбажаніших мрій.

Нехай у Вашому житті буде побільше чарівництва і див, і тоді світ стане добрішим, а всі бажання обов’язково здійсняться!

Тихого, сімейного староноворічного вечора, втім, як і протягом 2019 року, бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, злагоди і миру на нашій рідній Українській землі!

Зі святом – Старим Новим роком!

З повагою,

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.