Погода на Сумщині з 2 по 7 січня 2019 року: на Різдво Христове морозитиме…

За даними Сумського Гідрометцентру, сьогодні, 2 січня 2019 року, на Сумщині випадає мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, місцями пориви вітру від 15 до 20 м/с.

Управління ДСНС України у Сумській області застерігає, що під час таких складних погодних умов потрібно бути обережними при перебуванні на вулиці.

Не слід ходити попід розлогими деревами, сторонитися ліній електропередач, рекламних щитів, оскільки пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Нині температура повітря складає плюс 1-2 градуси.

Майже тотожна погода триматиметься й протягом 3 січня 2019 року. Правда, сила вітру знизиться до 7-9 м/с.

Та починаючи з 4 січня 2019 року, температура повітря і вдень, і вночі почне знижуватися до мінус 5-7 градусів.

А на святковий день – Різдво Христове, яке відзначатимемо 7 січня 2019 року, температура може знизитися до мінус 15-17 градусів.

Проте інколи на небі з’являтиметься й сонце.

Опадів не очікується.

Утім, у природи не буває поганої погоди…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.