У Бурині збираються відкривати новорічну ялинку, а в Сумах вже відкрили

Інтернет-портал ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА повідомляв, що в центрі міста Буринь 21 грудня 2018 року відбудеться офіційне відкриття міської новорічної ялинки.

Початок дійства о 15 годині 30 хвилин.

На тих, хто завітає на відкриття красуні, чекають веселі ігри, цікаві конкурси, солодощі тощо…

А в Сумах сьогодні, 19 грудня 2018 року, у День Святого Миколая, уже відкрили головну новорічну ялинку на площі Незалежності.

Присутні тут під час дійства зустріли Вифлеємський вогонь, який символізує мир, любов і єдність.

До слова, вже вдруге поспіль у обласному центрі замість живої ялинки встановлено штучну ялинку,яка має висоту 18 метрів.

І нинішнього року її додатково прикрасили майже 300 іграшками виробництва сумського КП «Спецкомбінат»…

Світлина The Sumy Post

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.