Жителі Шостки прощаються із загиблим у авіакатострофі пілотом літака СУ-27 майором Олександром Фоменком

Відзначимо, що Олександр Васильович Фоменко загинув в аварії винищувача Су-27, яка сталася на Житомирщині поблизу селища Озерного минулої суботи, 15 грудня 2018 року.

Він народився 1975 року в місті Шостка.

Служив начальником повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ.

Олександр Фоменко був військовим льотчиком 1-го класу.

Освоїв літаки Л-39, МіГ-29, Су-27.

Він мав загальний наліт - 482 години, а в 2018 році - 45 годин.

Олександр Фоменко брав участь в АТО у 2014 році.

Одружений. Без нього залишилия дружина та донька.

Сьогодні, 18 грудня 2018 року, у місті Шостка відбувається прощання з Олександром Фоменком…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.