У Ромнах випало 30 сантиметрів снігу, що найбільше на Сумщині

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, нинішнього тижня опади випадатимуть у вигляді снігу, мокрого снігу, а інколи – й дощу.

Так воно, насправді, й було.

На Сумщину цими днями завітав циклон, який і приніс сюди опади.

Суиський гідроменцент на своїй сторінці в Facebook «Сумський гідрометцентр «Сумський обласний центр з гідрометеорології» опубліковав карту висоти снігового покриву в регіонах України.

Карта засвідчує, що на сьогоднійшій ранок, 13 грудня 2018 року, найбільще снігу випало в Прилуках (Чернігівська область) – 33 сантиметри.

Далі йдуть міста Бориспіль (Київська область) та Ромни (Сумська область).

Тут шаровий покрив снігу складає відповідно 32 та 30 сантиметрів.

Завтра, у п'ятницю, 14 грудня 2018 року, на Сумщині очікується припинення опадів,

Температура повітря дещо знизиться і складе вночі від мінус 1 до мінус 6 градусів, а вдень з мінус 4 градусів підвищеться до плюс 1 градуса.

15 та 16 грудня 2018 роу буде без істотних опадів, вночі стовпчики термометрів покажуть від -6 до -11 градусів морозу.

Удень температура повітря теж буде морозною – від мінус 1 до мінус 6 градусів.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.