Погода на Сумщині з 10 по 16 грудня 2018 року: то сніг, то дощ…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділілі СУМЩИНА, на нинішні вихідні дні на Сумську область насунулися опади…

Сьогодні, 9 грудня 2018 року, йде мокрий сніг, який інколи переходить у дрібний дощ. Температура повітря складає плюс 2 градуси.

Протягом нинішнього тижня мінусова температура змінювалася на плюсову – від -8 до +2.

Сонце на небі було рідким гостем…

Наступного тижня на його початку плюсова температура +1-+2 градуси переходитиме в мінусову від -1 до -5 градусів на вихідних днях.

Опади випадатимуть у вигляді снігу, мокрого снігу, а інколи – й дощу.

Наступного тижня можна забути про сонце, якому не вдасться пробитися поміж хмар.

Відзначимо, що й дуже сильних поривів вітру теж не спостерігатиметься.

Утім, у природи не буває поганої погоди…

На фото: погода у Бурині в обідню пору 09 грудня 2018 року.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.