Білопільський, Краснопільський та Лебединський райони ввійдуть до Сумського району?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що створення об’єднаних територіальних громад – це лише перший етап реформи децентралізації.

Далі вони йтимуть по спроможності вирішувати ті питання, які перед ними постануть.

Наступний етап реформи – це укрупнення, коли створюються великі і потужні громади, які акумулюють певні ресурси.

Тобто, ОТГ будуть об’єднуватися між собою.

Отже, районів стате менше, але їх територія збільшиться.

Разом із тим, конфігурація меж районів змінюватиметься відповідно до того, які ОТГ об’єднаються.

За деякою інформацією на Сумщині буде створено п’ять районів – Конотопський, Охтирський, Роменський, Сумський та Шосткинський.

Відповідно Білопільський, Краснопільський та Лебединський райони ввійдуть до складу Сумського району з центром у місті Суми.

Як будуть формуватися інші три райони Сумщини, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше. Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: місто Білопілля восени 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.