На Буринщині відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодоморів…

24 листопада 2018 року – день пам’яті, день особливої молитви за упокій душ усіх, заморених голодом.

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу 24 листопада 2018 року в селі Піски Буринського району відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодоморів та вшанування 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Він розпочнеться о 10 годині біля пам’ятки національного значення «Братська могила та місце вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років». Загалом у книзі реєстрації смертей за 33-й рік у Пісках є 1185 прізвищ.

Тепер вони закарбовані на меморіальних дошках – аби нащадки пам’ятали про лихоліття.

Автором проекту обласного меморіалу пам`яті жертв Голодомору 1932-33 років у селі Піски є відомий художник Микола Бондаренко (на світлині), який живе в селі Успенка, що на Буринщині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.