Краснопільська ОТГ ввійшла до кращих команд на першій Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд об'єднаних територіальних громад

Сьогодні, 18 листопада 2018 року, на Закарпатті, у місті Берегове, завершилася перша Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд об'єднаних територіальних громад.

Краснопільська ОТГ у складі 16 спортсменів на чолі з головою громади Юрієм Яремчуком посіла високе 4 місце серед 24 команд ОТГ України.

А от краснопільським футзалістам (на світлині) не було рівних. Вони й стали чемпіонами першої Всеукраїнської спартакіади серед збірних ОТГ.

У фіналі краснопілці переконливо з рахунком 6:2 перемогли футзалістів Слобожанської об'єднаної територіальної громади з Дніпропетровщини.

Відзначимо, що краснопільські спортсмени вже вдруге поспіль ставали переможцями обласних змагань.

Тому вони й поїхали захищати честь Сумщини до Закарпаття.

І як показав загальний підсумок змагань, захистили її успішно…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.