На Буринщині відремонтовано 2 кілометри дороги…

Завдяки ініціативам Президента України і Уряду щодо розбудови дорожньої інфраструктури в Україні та за сприянням народного депутата України Миколи Лаврика, очільника Сумської ОДА Миколи Клочка на Буринщині здійснено поточний ремонт 2,0 кілометра дороги Буринь-Михайлівка на суму 8,6 млн.грн., які було виділено завдяки нардепу із державного бюджету.

Така подія для жителів села Михайлівка дуже важлива, адже на ремонт саме цієї дороги чекали давно з нетерпінням.

Також за дорученням народного депутата Миколи Лаврика відвідала Михайлівський ФАП, де разом з головою Буринської РДА Василем Бойком, головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем, сільським головою Михайлівської сільської ради Володимиром Моргун, лікарем та фельдшером ФАПу обговорили питання щодо можливості покращення умов, які були передані для подальшого вирішення нардепу.

Про все це розповіла Олена Беркут на своїй сторінці в facebook.

Додамо, що в ремонті дороги від міста Буринь до села Михайлівка значно посприяв і Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Зауважимо, Анатолій Річкаль є депутатом Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району, в тому числі – й село Михайлівка…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.