У Бурині Філарет, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України, освятив ново збудований храм

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА, сьогодні, 27 жовтня 2018 року, у Бурині, поруч автовокзалу та залізничної станції Путивль, відбулося освячення храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в якому тепер буде богослужіння проводити Благочинний Буринського округу Української Православної церкви Київського Патріархату настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій.

На відкритті та освячені церкви зібралося доволі чимало люду (на світлині).

Освячення ново збудованого храму провів Його Святість Філарет, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Відбулися також Божественна Літургія та Проповідь Святійшого Патріарха Філарета, інші заходи…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.