У Бурині задушливе повітря: сморід і дим

Сьогодні, 18 жовтня 2018 року, опісля 17 години по Бурині практично не можна було пройти без протигазу…

Особливо це стосується вулиці Незалежної – центральної вулиці міста, та Новоселівського житлового масиву.

Та й на інших вулицях міста майже тотожна картина.

Дим тут зависав на 1-2 метрах над землею, а сморід безпосередньо проникав аж до легенів…

Жителям Бурині виконавчий комітет міської ради нагадував, що палити листя заборонено законодавством України.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово писав про задимлення міста Буринь, яке значно посилилося у ці жовтневі дні…

Укотре підкреслюємо, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу є порушенням українського законодавства і тягне за собою адміністративну відповідальність - штраф до 1360 гривень.

Тільки, здається, жителів Бурині, які палять і задимлюють місто – це наче й не стосується…

На світлині: під вечір сьогодні, 18 жовтня 2018 року, дим в Бурині сягав аж до заходу сонця.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.