Погода на Сумщині з 8 по 14 жовтня 2018 року: сонячно і тепло

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попередній тиждень був досить теплим.

Світило сонце при температурі до плюс 15 градусів, а в деякі дні навіть вище.

А от нічна температура падала до +3-4 градусів.

І навіть прийшов заморозок 1 жовтня 2018 року.

Нинішній тиждень розпочався сьогодні, 8 жовтня 2018 року, сонцем і теплом. Удень температура сягала понад +20 градусів. Сильних поривів вітру теж майже не спостерігалося.

Протягом всього тижня також світитиме сонце, і буде тепло – удень 14-18 градусів. Вночі температура повітря спадатиме до плюс 8-10 градусів.

Наприкінці тижня і денна, і нічна температури знизяться на кілька градусів.

Опадів не передбачається, сильних поривів вітру – теж…

А от вранці можливий туман…

Утім, у природи немає поганої погоди.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.