Погода на Сумщині з 1 по 7 жовтня 2018 року: у день температура вище плюс 15 не підвищуватиметься

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попередній тиждень був досить прохолодним…

Денна температура коливалася від плюс 12 до плюс 15, а нічна знижувалася до плюс 4-8 градусів. Притягом тижня періодично випадали опади, але не інтенствні.

У цілому ще світило сонце (хоча й хмари нерідко закривали небо) з несильними вітрами, правда, які інколи зростали до 11-22 м/с.

Загалом же, перший місяць осені – вересень – порадував жителів Сумщини своїм теплом…

Із завтрашнього дня розпочинається другий місяць осені – жовтень.

Протягом дня світитиме сонце при температурі до плюс 15 градусів. А от нічна температура впаде до +3-4 градусів. І, можливий, навіть заморозок.

Протягом тижня в основному триматиметься сонячна погода, хоча й хмари з’являтимуться на небі, з яких дуже рідко випадатимуть не інтенсивні опади.

Сильних вітрів не очікується, правда, в окремі години вони можуть сягати 10-12 м/с.

Утім, у природи немає поганої погоди.

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.