За сприяння народного депутата Миколи Лаврика було виділено 12 мільйонів гривень на ремонт дороги Сім’янівка-Дубов’язівка-Сулими

За словами начальника Служби автомобільних доріг в Сумській області Івана Романюка, здійснено поточний ремонт 5,5 кілометра дороги Сім’янівка-Дубов’язівка-Сулими. З державного бюджету за сприяння народного депутата Миколи Лаврика було виділено 12 мільйонів гривень, 2 мільйони гривень передбачили в обласному бюджеті. Трішки додала й Дубов’язівська ОТГ.

Голова Дубов’язівської об'єднаної територіальної громади Тамара Марусиченко підкреслює, що тривалий час ця дорога була в незадовільному стані. Жителі громади чекали на її ремонт з нетерпінням, адже автобус «Конотоп-Дубов’язівка», який раніше курсував цим шляхом, змінив напрям руху, бо вимушений був об’їжджати іншою трасою. «Наразі ми відновили рух автобуса і дуже вдячні депутату Верховної Ради (Миколі Лаврику – БіЖ), голові облдержадміністрації Миколі Клочку, районному керівництву за те, що всі разом ми доклали зусиль, виділили кошти і буквально за півмісяця зробили дорогу, – зауважує вона. – Життя людей стало справді комфортнішим, тому що тепер зручніше добиратися до роботи, навчальних закладів, районного центру».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.