Анатолій Річкаль: «Краснопільска ОТГ є прикладом того, наскільки можна бути успішним…»

Минула субота, 15 вересня 2018 року, стала знаковою для Краснопільської ОТГ. Тут вперше відзначили День громади. Презентація здобутків краю та насичені цікавими заходами масові гуляння залишили по собі незабутні враження у всіх, хто долучився до святкувань.

Поздоровити краснопільців із важливою подією в становленні їхньої громади приїхали представники керівництва Сумщини.

Вітання від Сумської обласної ради учасникам свята передав перший заступник голови Анатолій Річкаль.

«Краснопільська об’єднана територіальна громада – приклад того, наскільки можна бути успішним, коли прагнути якісних змін, завзято працювати, створюючи підґрунтя для процвітання у різних сферах своєї життєдіяльності. Дороги будуються, освітня система розвивається, належна увага приділяється культурі, спорту... І це, завважимо, прикордонний район, – зазначив Анатолій Якович. – Попри це, Краснопільську ОТГ уже зараз по праву називають взірцем на теренах місцевого самоврядування Сумщини. Доходи селищного бюджету сягнули 120 млн грн., а бюджет розвитку рівняється 20 млн грн. Безумовно, це заслуга кожного представника цієї громади, а також її керманичів Юрія Яремчука, Віталія Савоненка».

Анатолій Річкаль наголосив, що в роботі Краснопільської об’єднаної територіальної громади прослідковується дуже важлива риса – системність: «Тут створюють умови, аби люди почувалися щасливими, мали можливості проявити себе, розкрити свої таланти. Це край, де виховують чемпіонів. Згадаймо хоча б легендарних Михайла Фоменка, Миколу Завалія, сестер Семеренко».

Аби виплекати нові покоління зірок на мистецькому та спортивному небосхилах, нині чимало зусиль докладають начальник відділу культури і туризму Краснопільської райдержадміністрації Анжела Назаренко, директор Краснопільської дитячої юнацько-спортивної школи Володимир Мигаль.

Тож саме їх із нагоди першого Дня громади вирішила вшанувати Сумська обласна рада. Анатолій Річкаль вручив їм грамоти, від душі побажавши наснаги, здоров’я, добробуту й якомога більше радісних моментів у житті.

Святкування промайнули наче мить, подарувавши присутнім море приємних емоцій і непідробного захоплення від багатств Краснопільської ОТГ та майстерності її мешканців.

Численні виставки-продажі, де експонувалися кращі зразки сільськогосподарської і промислової продукції, здобутки місцевих бджолярів та виноградарів, доробки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва – це лише дещиця з того, чим готові вражати світ краснопільці.

Про неординарну подію, яка відбулася в Краснопіллі, розповів офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.