У Ромнах на запрошення голови ГО «Серця кіборгів» Анатолія Свирида перебувала група солдатських вдів із усієї України

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що у ці вересневі дні у Ромнах святкують День міста та відзначають 75-річницю з Дня визволення його від німецько-фашистських окупантів.

«На запрошення голови громадської організації «Серця кіборгів» Анатолія Свирида в нашому місті перебувала група солдатських вдів із усієї України.

Ця подія співпала з відзначенням Дня міста та святкуванням 75 річниці його звільнення від німецько-фашистських загарбників.

Солдатські вдови побували біля 500-літнього Кропивинського дуба-патріарха, поклали квіти до стели «Герої не вмирають», відвідали об'єкти історико-культурного заповідника «Посулля», побували на футбольному матчі між збірною ветеранів нашого регіону та ветеранами Національної збірної України (про це детально у розділі СПОРТ розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) – БіЖ).

Більшість гостей – це молодді жінки, яких підла війна рано зробила вдовами.

Гостинність роменців, керівника громадської організації Анатолія Свирида та його помічників (на світлиніБіЖ) зігріла душі молодих дівчат та матерів.

Наші гості повезли позитивні враження про Роменщину до всіх куточків України».

Про все це на своїй сторінці в facebook повідав Володимир Литовка.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.