Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Чи була вибухівка в підозрілій сумці, яку знайшли в центрі Путивля?

Велику сумку, залишену без нагляду на вулиці знайшов випадковий перехожий і повідомив правоохоронців.

Близько 12 години на лінію «102» зателефонував житель Путивля та повідомив, що в центрі міста, біля магазину в клумбі він побачив неповнену чимось сумку, яка здалась йому дуже підозрілою, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

«На місце події негайно була направлена слідчо-оперативна група, – розповідає Оксана Федченко, начальник Путивльського відділу поліції, – прибули вибухотехніки. На час перевірки територія була оціплена, люди евакуйовані з магазину. В сумці жодного вибухового ані іншого небезпечного для життя і здоров’я пристрою виявлено не було. Проте хотілося б подякувати нашому заявникові за небайдужість. Всі такі заяви в поліції ретельно перевіряються, аби запобігти нещасним випадкам. Наразі ми встановлюємо особу власника сумки».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.