Анатолій Річкаль: «За перше півріччя нинішнього року до обласного бюджету КП «Сумиоблагроліс» перерахувало близько 500 тисяч гривень»

У третю неділю вересня українці вшановують величну працю лісівників…

Безсумнівно, є чим пишатися і колективу Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Саме цьому під час святкових урочистостей у Сумській обласній раді, наголосив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«Ті показники, які демонструють лісівники нашого краю, свідчать про чималу завзятість, господарський підхід до поставлених завдань і відданість професії. За перше півріччя нинішнього року до обласного бюджету підрозділами «Сумиоблагролісу» перераховано близько 500 тис. грн. Це серйозний результат», – зауважив Анатолій Річкаль.

Разом із тим, він підкреслив, що жодна праця неможлива без перепон. Трапляються вони і в роботі лісівників Сумщини.

«Нині на заваді ефективній діяльності лісової галузі стало неврегульоване законодавство. Та будьте певні: робиться все можливе, щоб вирішити цю проблему. На вересневій сесії облради прийнято звернення до вищого керівництва держави з даного приводу. Крім того, питання ретельно вивчалося на колегії в облдержадміністрації, – сказав Анатолій Річкаль. – Тож, хочу запевнити, що ми завжди вас підтримуватимемо. Докладемо всіх зусиль, аби «Сумиоблагроліс» працював успішно, результативно та впевнено дивився у завтрашній день».

Виконуючий обов’язки генерального директора КП «Сумиоблагроліс» Олександр Зорін, у свою чергу, зауважив, що очолюваний ним колектив прагнутиме бути на висоті.

«Думаю, що ми не підведемо ні обласну раду, в підпорядкуванні якої перебуваємо, ні жителів Сумщини, для яких наша праця є дуже важливою», – зазначив він.

На знак подяки за сумлінну високопрофесійну працю Анатолій Річкаль вручив нагороди.

Почесної відзнаки обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня удостоєний директор ДП «Шосткинський агролісгосп» Петро Костюченко.

Грамотами вшановано представників районних агролісгоспів – Віталія Євсюкова, Віталія Поляницю, Сергія Котляренка, Олексія Матвієнка, Сергія Малюка, Івана Грушу.

А чарівні представниці лісової галузі Валентина Оксак та Тетяна Карпенко нагороджені цінними подарунками Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.