Анатолій Річкаль: «Ми всі пам’ятаємо 3 вересня 2014 року, коли від ворожих «Смерчів» загинули 17 воїнів-артилеристів»

Сьогодні виповнюється четверта річниця, як Сумщина втратила 17 військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

Вони загинули в результаті ракетного обстрілу 3 вересня 2014 року в районі населеного пункту Побєда Луганської області від ворожих «Смерчів».

Зранку біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-артилеристам зібралось керівництво області та міста, військовослужбовці 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, близькі та рідні загиблих, вихованці дитячого садочка «Снігуронька» та учні школи №1, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували спомин про тих, хто віддав своє життя за цілісність і недоторканість України та поклали квіти до пам’ятного знаку 17 загиблим воїнам-артилеристам.

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, у своєму слові згадав про всіх загиблих жителів Сумщини у ході військових дій на сході країни: «Так сталося, що українцям доводиться захищати рідну землю. Ми всі пам’ятаємо цей сумний для нашого краю день і мріємо лише про одне: щоб якнайшвидше завершилася війна і всі військові повернулися живими і неушкодженими».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.