Дорогі педагоги, батьки, студенти та учні Сумщини!

1 вересня – особливе свято, день, коли після річної перерви знову задзвенить перший шкільний дзвоник, а студенти за знаннями зайдуть у аудиторії.

1 вересня – День знань і старту нового навчального року.

Хочеться побажати, щоб він запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань.

І, звичайно ж, щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній навчальний рік!

Студентам і учням – успішних оцінок, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що буде задумано, легко здійсниться.

Нехай педагоги допомагають осягати секрети наук, а підростаюче покоління яскраво проявить свої здібності й таланти.

Адже немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися і запам’ятовувати мудрі слова та настанови педагогів, які у житті принесуть тільки користь.

Вітаю з Днем знань!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.