Анатолію Річкалю, першому заступнику голови Сумської обласної ради, Президент України Петро Порошенко вручив погони генерала поліції третього рангу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що Президент України Петро Порошенко присвоїв спеціальні званнями генерал поліції третього рангу чотирьом полковникам.

Серед них – Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Він народився і виріс у селі Черепівка Буринського району Сумської області.

Зауважимо, що Анатолій Якович Річкаль у 1981 році закінчив Саратовське вище військове командне училище МВС СРСР за спеціальністю «командна загальновійськова», у 2004 році – Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

Анатолій Річкаль служив у Збройних Силах та органах внутрішніх справ України в Сумській області.

З 2014 року очолював УМВС України в Сумській області, а після реформування його – керівник ГУНП в Сумській області.

Восени 2015 року Анатолія Річкаля було обрано депутатом Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району.

А 04 грудня 2015 року він обраний першим заступником голови Сумської обласної ради.

На світлині: Президент України Петро Порошенко у Маріїнському палаці вручає Анатолію Річкалю погони генерал поліції третього рангу.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.