У Бурині майорять національні кольори, що дають надію

Сьогодні, 23 серпня 2018 року, в центрі міста Буринь, біля флагштоку з Державним Прапором України, зібралися представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів, політичних партій, жителі міста аби віддати данину поваги одній із найголовніших святинь України.

Голова Буринськоъ районної державної адміністрації Василь Бойко привітав присутніх з Днем Державного Прапора України, наголосивши, що зараз прапор став не просто ознакою нашої держави, але й символом, за який і сьогодні українські герої проливають кров і віддають життя.

За усіма загиблими за незалежність, неподільність і свободу України була оголошена хвилина тиші.

Потім учасники зразкового аматорського драматичного колективу районного будинку культури (керівник Вікторія Рябоконь) показали літературно-музичну композицію про синьо-жовтий символ українства.

Сімейний дует «Калинові сестри», Юлія Ларінцева та Нікіта Нереуцький подарували містянам пісенні твори.

Оплесками присутні привітали учасників ІІІ районного велопробігу по історичним місцям Буринщини «З Україною в серці», який стартував під час цього заходу.

І на завершення урочистого зібрання ведуча Олена Ларінцева запросила ще раз віддати шану героям-патріотам та покласти квіти до пам’ятних місць Бурині, повідомила інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.